Bestuur

De HSA werkt met meer dan 20 vrijwilligers verdeeld over een dagelijks bestuur en 5 commissies. De HSA manager heeft een integrale rol binnen de HSA. De manager ondersteunt, adviseert, en communiceert. Het dagelijks bestuur is voor een termijn van 3 jaar benoemd door het ALV vanaf November 2018.

Dagelijks bestuur

  • Marc Elffers, Voorzitter (voorzitter@hsa.nl)
  • Erik Orie, Secretaris (secretaris@hsa.nl)
  • Robin Kersbergen, Penningmeester (penningmeester@hsa.nl)
  • Emile van der Borch, Algemeen bestuurslid (emile@hsa.nl)

HSA Manager en Jeugdsportcoördinator:

  • Josien Jelsma (manager@hsa.nl)

HSA heeft vijf Commissies:

Topsport & Talentontwikkeling (Surf Topsport Centrum)

  • Robert de Roode, Topsport manager (stc@hsa.nl)
  • Chris Way, Trainer Regio noord
  • Daniel van der Ploeg
  • Tommy Spaans
  • Sjoerd Tummers
  • Roy van Eijk
  • Bobbie Overmars
  • Bart Hoogendijk
  • Robin Kersbergen
  • Dexter Dirkmaat (Fysio)

Opleidingen (opleidingen@hsa.nl)

  • Hans van den Broek, Commissaris (hans@hsa.nl)
  • Suzanne Vermeer, Opleider
  • Lex Donse, Head Judge en opleider ISA Judge course

Breedtesport commissie

  • Emile van der Borch (emile@hsa.nl)
  • Erik Orie (secretaris@hsa.nl)
  • Bas Aukes, Commissaris
  • Björn Buijs, Commissielid
  • Elbert van Stroe, Commissielid

Wedstrijdcommissie (wedstrijden@hsa.nl)

  • Sebastiaan Hattink, Commissaris
  • Emile van der Borch, Commissielid
  • Robin Kersbergen, Commissielid
  • Coen Schild, Exventure (uitvoerder)
  • Mirna Boelsma, NK Surftour Commissioner
  • Kaspar Hamminga, NK Surftour Commissioner

Sponsorcommissie

  • Vacature

Media en Communicatie:

  • Wouter de Wolf
  • Josien Jelsma (manager@hsa.nl)